Apartmán s výhľadom na Vysoké Tatry

Opis izby

Ubytovanie v Apartmáne Partman Poprad so sebou prináša množstvo výhod. Najvyššie poschodie v budove znamená najlepší výhľad, ktorý je k dispozícii. Vychutnáte si ho nielen z obývačky počas raňajok, ale aj zo spálne. Byt je veľký 82 metrov štvorcových, vďaka čomu je priestor krásne otvorený. Najmä obývacia časť pôsobí rozmerne a preto sa u nás bez problémov vie ubytovať aj 6 osôb. Maximalizácia využitia priestoru znamenala, že sme apartmán vybavili dvomi Smart lôžkami, ktoré sa vyťahujú zo skrine. Dbali sme na kvalitu, preto sa na nich sladko vyspíte. Pre najmenších máme k dispozícii cestovnú detskú postieľku, detskú jedálenskú stoličku a hrací koberec s autíčkom. V zložke nižšie nájdete 3D dispozíciu apartmánu v reálnej veľkosti ako aj opis rozloženia lôžok.

Wifi | Netflix Transport z letiska za poplatok +421 950 598 578
2 x Veľká Smart TV Kontakty na Taxi služby Sprcha | Práčka | Fén
Extra veľké | smart postele Príchod od 15:00 | Odchod do 10:00 Veľa úložného priestoru
Kávovar | Čaje | Koreniny Poháre na víno a tvrdý alkohol Kamerový systém v budove a na parkovisku

V apartmáne máme k dispozícii viacero možností, ako postele usporiadať. Nakoľko v oboch izbách sa nachádza takzvaná “smart posteľ”.

Pre 3 osoby máme k dispozícii manželskú posteľ v spálni a jednu smart bed

Pre 4 osoby máme k dispozícii manželskú posteľ a rozkladaciu sedačku v obývačke, ktorá je doplnená špeciálnou pamäťovou penou pre maximálny komfort

Pre 5 osôb máme k dispozícii manželskú posteľ v spálni, smart bed v spálni a rozkladaciu sedačku, ktorá je doplnená špeciálnou pamäťovou penou pre maximálny komfort

Pre 6 osôb máme k dispozícii manželskú posteľ v spálni, smart bed v spálni aj v obývačke a rozkladaciu sedačku, ktorá je doplnená špeciálnou pamäťovou penou pre maximálny komfort

Pri pobyte s bábätkom máme k dispozícii cestovnú postieľku, ktorú pre Vás pripravíme bezplatne. Taktiež detskú stoličku a koberec na hranie. 

Galéria

Časté otázky

Patrí k apartmánu privátne parkovisko? Kde ho nájdem?

Vjazd do parkoviska je medzi Čínskym obchodom a Strednou Zdravotníckou Školou. Objekt ma vlastnú vstupnú rampu, ktorá sa otvára pomocou mobilného telefónu. Vchod do budovy je priamo z parkoviska, ktoré je strážené kamerovým systémom.

Separujete odpad?

Pod parkoviskom neďaleko rampy sú k dispozícii tri nádoby na separovaný odpad (papier | sklo | plast), ktoré sú dostupné pre všetkých hostí. Prejazd cez bráničku je kontrolovaný magnetom, ktorý slúži aj na otvorenie hlavného vchodu budovy. V apartmáne máme k dispozícii tri koše, ktoré môžete na separáciu využiť.

Máte k dispozícii raňajky?

Nie. Zameriavame sa na klientelu, ktorá považuje vlastnú možnosť stravovania najmä ráno za výhodu, z toho dôvodu je pre Vás k dispozícii nadštandardne vybavená kuchyňa, kávovar, raňajky si viete vychutnať s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry.

Viete mi poradiť čo robiť v okolí?

Počas ubytovania dostanete k dispozícii individuálne vypracovanú mapu mesta Poprad, napojenú na portál o meste, kde nájdete všetky potrebné tipy čo robiť s Vašim voľným časom.