Karanténny pobyt Poprad

Máte po príchode zo zahraničia povinnosť karantény?
Ubytujte sa u nás a počkajte na výsledky svojho testu.

Chráňte svoju rodinu a blízkych
Pri súčasných opatreniach je často potrebné ostať v karanténe, nie každý má tú možnosť chrániť svojich blízkych. Pre tento účel sme vypracovali ponuku zameranú práve na karanténny pobyt, kde môžete bezpečne počkať na výsledky testov. Dva dni pred Vami ani po Vás sa v apartmáne neubytuje iný hosť a najmä, priestor je čistený ozónom s maximálnym výkonom.

Príchod

Od osobného stretnutia Vás vieme odbremeniť v prípade, že nám poskytnete všetky údaje vopred. Check-in môže prebiehať cez schránku na kľúče.

Parkovanie

Je veľmi pravdepodobné, že pricestujete autom. K dispozícii máme parkovacie miesto na súkromnom parkovisku za rampou navyše s kamerovým systémom.

V apartmáne

Apartmán je plne vybavený aj na dlhší pobyt. Nebude Vám chýbať skutočne nič. Vysoko rýchlostný internet a Netflix v cene Vám pomôže prečkať túto nepríjemnú chvíľu odlúčenia.

Prečo nie hotel alebo penzión?

Kto hľadá súkromie a nechce byť v styku s ďalšími osobami, jednoznačne uprednostní apartmán.

Potraviny

Táto doplnková služba je k dispozícii raz za tri dni ako donáška potravín za doplatok. Prípadne môžete využiť službu Tesco nákupov, ktorá je v Poprade k dispozícii online.

Požiadajte o karanténny pobyt

REZERVACIA

Vyberte si Váš preferovaný termín a pošlite nám nezáväznú rezerváciu. Do pár hodín Vám pošleme vypracovanú cenovú ponuku. Rezervácia je záväzná až po zaplatení zálohovej platby na náš účet.

Týmto ako dotknutá osoba beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú po poskytnutí spracúvané v informačnom systéme prevádzkovateľa Eggresh s.r.o., IČO: 50 400 657, kontakt: e-mail: support@eggresh.com, tel.: +421 950 598 578 (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“). Celé znenie

APARTMAN PARTMAN
APARTMAN IN TIME

Podporte biznis na Slovensku a rezervujte priamo bez sprostredkovateľov. Vďaka tomu ostanú Vaše peniaze na Slovensku. Tešíme sa na Vás ! ...

#ApartmanPartman
#ApartmanInTime
envelopephone-handsetlocation linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram